padshujangel

Ви ніколи не задумувалися ?

   ?:куди потрапляють емоції після, власне, свого виходу? Чому хтось сприймає все занадто близько до серця, в той час,  коли іншим абсолютно все одно? Ми самі вирішуємо що робити з нашими відчуттями. Одні люди можуть їх всіляко використовувати лише собі на користь, інші – замикають їх в собі та від того страждають, а хтось – просто нехтує ними та кидає на смітник.

   Цікаво, а як він виглядає? Велике скупчення з любові, ненависті, печалі, жалю, радості та горя? Чи просто якась енергетична куля, що пожирає все на своєму шляху? І якщо це таки смітник, то де ж відбувається переробка відходів? І хто, врешті-решт, це все згрібає до купи та закидає до сміттєвоза?.. Мабуть, ми самі, а точніше, наш внутрішній стан. З часом стає все важче відкладати та й відкладати ті емоції в купку, стає надто мало місця для їх накопичення… От тоді вони, як та куля, вибухають, і просто зникають в атмосфері, перед тим шкодячи оточуючим. Або ж – проходять екологічну обробку.

   Роль смітників у наш час взагалі недооцінюють. Тому сміття (не лише у фізичному сенсі цього слова) кидають всюди, навколо себе, ніби свині. А потім ще дивуються, чому ж це нам так погано живеться. Незручно, некомфортно, незатишно. Брудно, одним словом.

   Як часто вам доводилося рятувати щось таке потрібне буквально в останній момент, витягуючи його з рук інших, тих, хто порахував це зайвою дрібницею? Ось так і тут. Наприклад, з люблячим серцем. Викинуть у смітник, прикриють шкіркою від банана, та й забудуть. А серцю то як? Воно не заслужило… Воно несло лише втіху та добро! Добре, коли існують хороші сміттярі, які  витягнуть його, доглянуть та повернуть до життя. А якщо цього не станеться?.. І знову ж це веде до глобальної зміни в суспільстві…

   Кожен у собі просто повинен будувати склад емоцій. Такий склад, який буде злагодженою системою. Щоб складати, складати, а потім миттю це все перевести у інший формат і перейти на новий рівень сприйняття, еволюціонувати. І бажано, без шкоди для оточуючих. А у смітнику нехай надалі залишаться лише ненависть, заздрість, злість та інший негатив. А гарні сміттярі й надалі будуть відбирати що до чого, і робитимуть дивовижні перетворення людських душ…Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Останній абзац - це абзац), класно!
спасибочки=))))
The looks and designs of the hogan scarpe interactive is secondary and you can even go ahead for simple shoes and still look very good. The shoes must be sturdy. You would not like to have your shoes broken or straps torn on your big day.

 Мои фотоальбомы


Интересы
спорт.музыка......т.д.т.п

Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua